Жаңалықтар



2000-2002 ж.т. және одан жас ұлдар мен қыздар арасында үстел теннисі бойынша Қазақстан Республикасының Чемпионаты


14 06 2013

2013 жылдың 26 мамырынан 1 маусымында Қарағанды қ. «Жастар» с/к 2000-2001 ж.т. және 2002 ж.т. және одан жас ұлдар мен қыздар арасында үстел теннисі бойынша Қазақстан Республикасының Чемпионаты өтті.
Жарысқа Алматы, Астана, Ақтөбе, Қостанай, Павлодар, Тараз, Қарағанды БҚО, ШҚО, СҚО, ОҚО қалаларынан спортшылар қатысты.
Қарағанды қ. спортшыларымен 9 алтын, 4 күміс және 2 қола медальдары алынды.
Жүлделі орындар келесі тәсілмен анықталды:


2000-2001 ж.т.
Қыздар
I орын – Қарағанды облысы
II орын – Астана қаласы
III орын - ШҚО
Ұлдар
I орын - ОҚО
II орын – Павлодар облысы
III орын – ШҚО

Жеке дәрежеде (қыздар)     Жеке дәрежеде (ұлдар)
1 орын - Ақашева Зәуреш, Қарағанды қ;   1 орын -  Рахишев Тимур (Павлодар обл.)
2 орын -  Короткова Татьяна, Қарағанды қ.;  2 орын  - Кенжеғұлов Айдос (БҚО);
3 орын  Айсенова Сәния, Астана қ.;   3 орын - Коновалов Сергей  (ШҚО)
Қыздар жұптық дәрежеде
1 орын   Короткова Т, Ақашева Зәуреш Қарағанды обл.;
2 орын   Шабанова Варвара, Айсенова Сәния  Астана қ.;
3 орын    Қабдрашева Аружан  Астана қ., Азатова Айзада ОҚО;
Ұлдар жұптық дәрежеде:
1 орын  Кенжеғұлов Айдос БҚО, Коновалов Сергей (ШҚО);
2 орын Рахимов Тимур Павлод. обл., Лось Илья (Қарағанды обл.);
3 орын Нұранов Айдос, Нұранов Айдар (ШҚО);

Аралас жұптық дәрежеде:
1 орын  Ақашева Зәуреш Қарағанды обл, Коновалов Сергей ШҚО;
2 орын Короткова Татьяна Қарағанды обл, Кенжеғұлов Айдос БҚО;
3 орын Смаил Зарема, Лось Илья Қарағанды обл.;

2002 ж.т. және одан жас спортшылар
Қыздар       Ұлдар
I орын – Жамбыл  обл.,                I орын – Жамбыл обл.,
II орын - Ақтөбе обл.,                II орын – Алматы қ.;
III орын - Павлодар обл.,                III орын - Қарағанды обл.,

Жеке дәрежеде (қыздар)
1 орын Сапарова Алсу;
2 орын  Борисюк Алина Қостанай обл.,
3 орын  Мейірманқызы Нұрдана Жамбыл обл.,

Жеке дәрежеде (ұлдар)
1 орын  - Орел Артем (Қарағанды  обл.)
2 орын - Аманбеков Нұрдәулет (Жамбыл обл.)
3 орын - Сәдуақасов Әлнұр Рашит (Жамбыл обл.)

Қыздар  жұптық дәрежеде:
1 орын - Сапарова Алсу, Борисюк Алина (Қостанай  обл.)
2 орын - Смайлова Линара, Мейірманқызы Нұрдана (Жамбыл обл.)
3 орын  - Бақыт Әсем Алматы қ., Асықбек Әйгерім  (Жамбыл обл.)

Ұлдар жұптық дәрежеде:
1 орын - Орел Артем Қарағанды обл., Тимченко Евгений   Алматы қ.,
2 орын - Сәдуақасов Әлнұр Рашит, Сипачев  Артем Жамбыл обл.,
3 орын - Жұбанов Санжар, Аманбеков Нұрдәулет Жамбыл обл.,

Аралас жұптық дәрежеде:
1 орын - Аманбеков Нұрдәулет Жамбыл обл., Асылбек Әйгерім   Жамбыл обл.,
2 орын - Сапарова Алсу БҚО, Орел Артем Қарағанды обл.,
3 орын - Борисюк Алена Қостанай  обл., Тимченко Евгений  Алматы қ.,


Назад
При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна
© КГКП «Стадион Шахтёр» 2011
© 2011 Разработка и поддержка сайта:
Интернет-компания «Creatida»