Жаңалықтар



КСРО СШ Т.Есенбекотвы еске алуға арналған грек-рим күресі бойынша III Республикалық турнир


13 04 2018

2018 жылдың 10-12 сәуірі аралығында «Жастар» спорткешенінде КСРО СШ Т.Есенбекотвы еске алуға арналған 2002-2003 жылғы жасөспірімдер арасында грек-рим күресі бойынша III Республикалық турнир өткізілді.  

Турнирға Алматы, Ақтөбе, Павлодар облыстарынан 150 спортшы қатысты.  

 

      38 кг салмақ категориясы

      1 орын – Чистов Данил            2003 Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

      2 орын – Ерболат Тілеужан    2004 Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

      3 орын Сүлейменов Дияс      2004 Молодежный п.

      3 орынЕрғалым Әли               2003 Алм. обл

      42 кг салмақ категориясы

      1 орынШаймухамбетов Бактияр  2003  Алм.обл.

      2 орынТалғатов Дияс                   2004  Алм.обл

      3 орын – Сатжан Айбек                  2004 Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

      3 орын Ізімғали Саматбек         2002  Ақтөбе

      45 кг салмақ категориясы

      1 орын  – Амангельдин Рахат          2002 СҚО

      2 орынЕрболатов Әділет            2002 Алм.обл

      3 орын – Мұратов Қанат           2002  «Дәулет» ОРОБЖСМ

      3 орынӘбіш Сұлтан                2003 Павлодар обл.

      48 кг салмақ категориясы

      1 орын – Даулетбек Ерасыл        2002 Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

      2 орынАбдусат Нұралы             2002 Павлодар.обл

      3 орынҚамкен Әділбек             2002  СҚО

      3 орын  - Сенбаев  Әли                  2003 Алм.обл

      51 кг салмақ категориясы

      1 орынКенганов Ерасыл           2002 Ақтобе

      2 орынМусайф Берікболат      2002  Ақтобе

      3 орынӘмірхан Әлімхан       2004 Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

      3 орын – Серіков Жандар          2002  Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

      55 кг салмақ категориясы

      1 орынЕсмуратов Айбек          2002 Алм.обл 

      2 орын – Мухамет Ерлан           2003  Қарағанды

      3 орынЗвягинцев Давид           2002   СҚО

      3 орынЕрғали Олжас              2003 Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

       60 кг  салмақ категориясы

      1 орынЕрденов Асылан           2002  СҚО

      2 орын Жұмабаев Ермек           2002  Павлодар обл.

      3 орынСакешов Ернар             2003  Алм.обл

      3 орын Амангельды Арлан    2002 Саран қ.

 

65 кг салмақ категориясы

1 орынМаркин Сергей            2003  Павлодар обл

2 орын – Еркінов Мади            2002 Теміртау қ.

3 орын Зубайдулин Тимур       2002  СҚО

3 орын  – Тойжанов Канағат     2003  «Дәулет» ОРОБЖСМ

71 кг салмақ категория

1 орынЖолдас Ернар              2002  СҚО

2 орын – Сарсенбаев Руслан    2003 Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

3 орынНұрдаулетов Ақжол   2002 Алм.обл

3 орын – Федосеев Данила      2003 Шахтинск қ.

80 кг салмақ категориясы

1 орын – Теуту Артем              2002 Ә.Молдағұлова ат. СДБОММИ

2 орынӨмірзаков  Әділет      2002  Павлодар обл

3 орын – Турумбаев Евгений  2003  «Дәулет» ОРОБЖСМ

3 орынКанибат Бердіболат  2002  Ақтобе

92 кг салмақ категориясы

1 орынЩварц Игорь              2003 Павлодар обл

2 орын – Камурзаев Руслан    2002 Саран қ.

3 орынБадуан Медет             2003  СҚО

3 орынАбдикамолов Кайыр  2002 Ақтөбе

Весовая категория 110 кг

1 орынАқан Серік                 2002 Баянауыл қ.

2 орын –Шалқарұлы Ерсін      2002  Алм.обл

3 орын –Шейко Дмитрий        2002  «Дәулет» ОРОБЖСМ

3 орынЖанер Асылан           2002  Ақтөбе


Назад
При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна
© КГКП «Стадион Шахтёр» 2011
© 2011 Разработка и поддержка сайта:
Интернет-компания «Creatida»