Жаңалықтар



Қазақстан Республикасына еңбегі сіңген жаттықтырушы Ж.Әкеновты еске алуға арналған жастар арасында еркін және әйелдер күресінен ХXIV Республикалық турнир


05 03 2018

2018 жылдың 28 ақпаны мен 03 наурызы аралығында «Жастар» спорт кешенінде Астана қаласының 20-жылдығына арналған Қазақстан Республикасына еңбегі сіңген жаттықтырушы Ж.Әкеновты еске алуға арналған жастар арасында еркін және әйелдер күресінен ХXIV Республикалық турнир өткізілді.

         Жарысқа Тәжікстан Республикасынан, Ресей Федерациясынан, Астана қ., Алматы қ., Ақмола, Алматы, Ақтөбе, ШҚО, Жамбыл, Қостанай, Павлодар, ОҚО және Қарағанды облысынан 200 астам спортшылар қатысты.

         Жарыстар жастар арасында келесі салмақ категориялары бойынша өткізілді: 57кг, 61кг, 65 кг, 70кг, 74 кг, 79 кг, 86 кг, 92 кг, 97 кг, 125 кг.

Жас қыздар – 50кг, 53кг, 55 кг, 57 кг, 62кг, 68кг, 72кг, 76 кг.

57 кг

1 орын – Ондаш Нұртілек              2000 ж.т.  Жамбыл  обл.

2 орын –Қадыр Мақсат                   1998 ж.т.  Павлодар обл

3 орын –Ғабиден Бағжан                 1999  ж.т.  Алм. обл

3 орын -  Қуанышбаев Талап           1999  ж.т.  Астана

61 кг

1 орын –Танрыбергенов Мақұлбек  1999 ж.т.  Жамбыл  обл.

2 орын – Тасқұл Жасұлан                  2000 ж.т.   Жамбыл  обл.

3 орын – Бижанов Дінмухамед         2000 ж.т.  ОҚО

3 орын – Айдарбек Бауыржан          1999 ж.т.  Жамбыл  обл.

65 кг

1 орын –Асылбек Бейбарыс              2000 ж.т. Астана

2 орын – Бунин Зохраб                    1999 ж.т. Акм.обл

3 орын  - Ыдырышев Қанағат          1998 ж.т. Павлодар . обл

3 орын – Мекенбай Дамир               1999 ж.т. ОҚО

70 кг

1 орын – Ергеш Дәулет                    1999 ж.т. Жамбыл  обл.

2 орын – Сулейменов Мейрам         2000 ж.т. Астана

3 орын – Ерболұлы Еламан              2000 ж.т. ШҚО

3 орын – Ибаддула Ғалымжан       1998 ж.т. Қарағанды обл.

74 кг

1 орын – Саден Нұралы                      1999 ж.т. Жамбыл  обл.

2 орын – Әбілғазов Берік                  1999 ж.т. Павлодар.обл

3 орын – Костоев Мұса                       1999 ж.т. Астана

3 орын – Жылқайдаров Айбар            2000  ШҚО

 

79 кг

1 орын – Жылқайдаров Айбар            2000 ж.т. ШҚО

2 орын – Мустафин Тимур                1998 ж.т. Қарағанды обл.

3 орын – Жүнісов Ілияс                       1999 ж.т. Астана

3 орын – Махамбетов Аян                  2001 ж.т.  Қарағанды обл.

86  кг

1 орын – Микалайчук Владислав     1998 ж.т. Қарағанды обл.

2 орын – Темірбаев Даулетхан         2000 ж.т. Қарағанды обл.

3 орын – Исмаилов Ахмет                   1998 ж.т. Жамбыл  обл.

3 орын – Магомадов Иса                     2000 ж.т.  Жамбыл  обл.

92  кг

1 орын – Каиргельдин Ересен             1998 ж.т.Жамбыл  обл.

2 орын – Темірбаев Дәулетхан         2000 ж.т.Қарағанды обл.

3 орын – Мажников Евгений              1999  ж.т. Павлодар  обл.

3 орын – Мулдахметов Руслан            1998 ж.т.  Қостанай

97 кг

1 орын – Аралбаев Мади                      1998 ж.т. Павлодар обл.

2 орын – Далелханов Жандос               1999 г.р. ШҚО

3 орын – Оспанов Ерасыл                  1999 ж.т. Қарағанды обл.

3 орын – Егінбаев Еркебұлан              1998 ж.т. Павлодар обл.

125 кг

1 орын – Нураддин Темірлан              1998 ж.т. Жамбыл  обл.

2 орын – Аралбаев Мади                      1998 ж.т. Павлодар обл                         

3 орын – Ануарбек Темірлан               1999 ж.т. Жамбыл  обл.

3 орын – Тусіп Алпамыс                    1998 ж.т.  Қарағанды обл.

Жас қыздар:

50 кг

1 орын – Фахрутдинова Василиса         1999 ж.т. Қостанай обл

2 орын – Филатова Анастасия               1998 ж.т. ШҚО

3 орын – Бекеш Гүлдана                    2001  ж.т.  Қарағанды обл.

3 орын -  Лешева Диана                         1998  ж.т.  Ақмола обл

53 кг

1 орын –Есенғалиева Гуснамыс            1998 ж.т.  ОҚО

2 орын –Жармуханбетова Еңлік            2000 ж.т.  Алматы

3 орын – Сертай Аялым                       2001  ж.т.  Қарағанды обл.

3 орын -  Кашнер Александра               1999  ж.т.   Қостанай обл

55 кг

1 орын –Икрамова Наргиз                  1998 ж.т. Қарағанды обл.

2 орын –Анурбекова Бейнұр                 1998 ж.т.  Астана

3 орын – Маратова Аым                        2000  ж.т.ШҚО

3 орын -  Мальцева Татьяна                  1999  ж.т.   Акм. обл

57 кг

1 орын –Махяддинова Эллада               2000 ж.т.  Акм. обл.

2 орын –Назымбекова Мадина            2001 ж.т.  Қарағанды обл.

3 орын –Жолдасбек Әйгерім                2000  ж.т. ОҚО

3 орын -  Нұрлан Гүлсамал                   1998  ж.т.  Ақтөбе обл

62 кг

1 орын – Кузнецова Ирина                   2000 / ж.т.  Ақм. обл

2 орын – Әбдікәрімова Роза                1999 ж.т.  Павлодар. обл

3 орын – Смаилова Лейла                   2000  ж.т.  Қарағанды обл.

3 орын -  Гранчак Виолета                    1999  ж.т.  Астана

68 кг

1 орын  Саду Аяжан                            2001 ж.т.  Қарағанды обл.

2 орын – Рысбекова Айым                   2001 ж.т.  Қарағанды обл.

3 орын – Жантимирова Эльмира        2001  ж.т.  Қарағанды обл.

3 орын -  Жанұзақ Ақмаржан                1998  ж.т.  ОҚО

72 кг

1 орын Гончарова Валерия               1998 ж.т.  Қарағанды обл.

2 орын – Әбен Дариға                            2000 ж.т.  ОҚО

3 орын – Саттар Маржан                       1998  ж.т. Астана

3 орын -  Доронина Валентина              1998  ж.т. Ақм. обл

76 кг

1 орын Жанатаева Іңкәр                  2000 ж.т.  Қарағанды обл.

2 орын – Абирова Айнагүл                1999  ж.т.  Қарағанды обл.

3 орын – Аниязова Жұлдыз                   1998  ж.т.  Алматы

3 орын - Тыныштықбай Замира             1999  ж.т.  Ақм. Обл


Назад
При использовании материалов сайта ссылка на источник обязательна
© КГКП «Стадион Шахтёр» 2011
© 2011 Разработка и поддержка сайта:
Интернет-компания «Creatida»