2023 жылдың 13-19 ақпаны аралығында «Шахтер» стадионы
мен құрылымдық бөлімдеріндегі іс-шаралар
Апта күні |
Күні |
Уақыты |
Іс-шаралар атауы |
Өткізу орны мен жауаптылар |
|||
Дүйсенбі Сәрсенбі Жұма |
13,15,17.02.
|
9.00-10.30 16.00-17.30 |
«Жастар» мектебінің футболдан жаттығулар |
«Жастар» с/к Футбодан «Жастар» ОРОМБЖСМ |
|||
Жұма-жексенбі |
17-18.02. 19.02. |
15.00-19.00 12.00-14.00 |
БЖК командалары арасында үстел теннисінен жарыстар |
МТДДТжСБ Үстел теннис залы |
|||
Сенбі жексенбі |
18.02. 19.02. |
12.00 -22.00 12.00 -22.00 |
Мұз айдыны |
«Шахтер»КМҚК қосымша алаң |
|||
ДШСК |
|||||||
Сейсенбі - жексенбі |
14-19.02. |
13.00-17.00 |
Баскетболдан Қарағанды облысының Біріншілігі |
ДШжСБ Қарағанды облысының баскетбол Федерациясы |
|||
БЖК |
|||||||
Дүйсенбі – сенбі |
13-18.02 |
с 10.00 |
Спорттық секциялар мен шығармашылық үйірмелер жұмысы |
«Мир», «Астана», «Здоровье», «Умит», «ВИК», «Ровесник», «Ринг», «Аспан», «Мұрат», «Барыс», «Арман», «Аққу», «Туған жер», «Восток», «Ақниет», «Ұлан», «Нұрби», «Жас сұңқар», «Кеша», «Тұлпар», «Дарын», «Жарас», «Локомотив», «Мерей», «Шахтёр», «Жұлдыз», «Жігер», «Солнышко», «Қуаныш» БЖК |
|||
Дүйсенбі – сенбі |
13- 18.02 |
с 10.00 |
БЖК жоспарларына сәйкес клуб ішіндегі іс-шаралар: сайыстар, ойындар, турнирлер және т.б..
|
||||
Дүйсенбі Сейсенбі Бейсенбі |
13.02 14.02 16.02 |
15.00 16.00 10.30 |
«Су тасқыны кезіндегі қауіпсіздік сақтау» -Қарағанды қ. ТЖБ маманының қатысуымен тәжірибелік сабақтар |
«Мир», «Восток», «Қуаныш» БЖК «Шахтёр» КМҚК Қарағанды қ. ТЖБ |
|||
Жұма Сенбі Жексенбі |
17.02 18.02 19.02 |
15.00 15.00 12.00 |
Аула клубтар командалары арасында XXI Спартакиадасының бағдарламасында үстел теннисінен жаыстар |
«Шахтёр» стадионы МТДДТжСБ «Шахтёр» КМҚК |
|||
Ауғанстаннан әскерді шығару күніне арналған іс-шаралар |
|||||||
Дүйсенбі – сәрсенбі |
13-15.02. |
С 10.00 |
«Біз Сіздерді мақтан тұтамыз» - балалар шығармашылығы көрмесі |
«Восток», «Барыс» «Солнышко» БЖК |
|||
Дүйсенбі – сәрсенбі |
13-15.02. |
|
«Батылдық пен даңқ жолы» - ауған жауынгерлердің қатысумен кездесулер |
«Мир»,«ВИК», «Барыс», «Арман», «Мұрат», «Аққу» БЖК |
|||
Сәрсенбі |
15.02. |
15.00 |
Ауыр атлетика, футбол, волейбол, баскетбол, үстел теннисінен жарыстар, шахмат-дойбы турнирлер |
«Ұлан», «Здоровье», «Тұлпар», «Жас суңқар», «Ринг», «Мир», «Локомотив», «Шахтёр», «Кеша», «Жастар», «Восток», «Туған жер», «Дарын», «Ақниет», «Арман», «Мұрат» БЖК |
|||
Сәрсенбі |
15.02.
|
15.00 |
«Ауғанның асуында от кешкендер» - әскери-қолданбалы спорт түрлерінен жарыстар |
«Куаныш», «Мерей» БЖК |
|||
Сәрсенбі |
15.02.
|
11.00 |
«Афганистан – память и боль»: - Ауңан соғысына қатысушылар туралы тақырыптық сағат. |
«Астана», «Ровесник», «Жұлдыз», «Ақниет», «Восток», «Жарас», «Нұрби» БЖК |